Bioenerji Tedavisi

Kliniğimizde Bioenerji Uygulaması


Kliniğimizde tüm bioenerji uygulamaları rahmani yöntemlerle yapılmaktadır.

Sümbül Gök

Bioenerji Uzmanı

0549 287 00 99


Bio enerjiye 2007 yılında ruhsal ve bedensel arındırmada uygulamalar yaparak başladım. Uygulama manada gördüğüm özel rüya halleri ile başladı. Şimdi bir ocaktan el aldım.

2007 Yılından bu yana yurtiçinde İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara’da ve yurtdışında bilhassa Avusturya ve Hindistan da şifa çalışmalarına devam etmekteyim.
Bioenerji Nedir?

Bioenerji Nedir?

Bioenerji ruhsal ve bedensel arınmadır.
Hangi Hastalıklara Faydalıdır.

Hangi Hastalıklara Faydalıdır.

Depresyon, stres, psikolojik rahatsızlıklar, korkular, pannik atak , vesvese, evham, halüsinasyon, vb. rahatsızlıklara oldukça faydalıdır.
Nasıl Etki Eder ?

Nasıl Etki Eder ?

Şifa enerjisi bedene yayılmaya başlayınca o bölgede sıcaklık, karıncalanma,oluşabilir. gönderilen enerjinin bedende şifa çalışmasına başladığının işaretidir.
Nasıl Uygulanır ?

Nasıl Uygulanır ?

Bioenerji uzmanı elle veya parmak ucları ile bazı noktalara dokunup negatif enerjinin çekilip, şifa enerjisinin bedene yayılmasını sağlar. Şifa enerjisi bedene yayılmaya başlaması ile uygulama başlamış olur.
Kimlere Uygulanır ?

Kimlere Uygulanır ?

Bioenerji yeni doğmuş bebek dail her yaşta herkese uygulanır. Hiç bir yan etkisi yoktur.
Hamilelikte Bioenerji

Hamilelikte Bioenerji

Negatif Enerjiler bilhassa psikolojik olarak hassaslaşan bayanlara musallat olarak bebeğe zarar vermeye çalışırlar. bu nedenle hamilelikte ruhsal ve bedensel arınmaya önem vermelisiniz.

BİOENERJİ NEDİR

Bioenerji ruhsal ve bedensel arınmadır. Bir bioenerji uzmanının şifa dağıtabilmesi negatif enerjileri toplayabilmesi için uzmanın kendisinin eski tabirle el almış bir ocak yolu ile çalışıyor olmuş olması veya doğuştan yetenekli olması gerekir.

 

BİOENERJİ YANİ ŞİFA ENERJİSİNİN TARİHÇESİ

Şifa enerjisi insanlık var olduğundan bu yana vardır.Yani Adem a.s ile başlar, Peygamberlerden ve en son bizim Peygamberimiz Hz Muhammed (sav), ve Peygamber efendimizin mirasçıları olan Allah dostlarına, Evliyaullah ve Evliyaullah’ın aracılığı ile insanlara verilen özel bir ilimdir. Eskilerin tabiri ile ocak olarak  kabul edilen el alma yöntemiyle özel şifa uygulamasıdır.

Süleyman a.s cinlere hükmetmesi ve İsa a.s eliyle dokunarak tedavi etmesi. Peygamberlerdeki bu mucize modern adlandırılmasıyla bioenerjidir. Peygamberimiz Hz Muhammed a.s ise tüm ilimler donatılmış binlerce mucizeleri vardır bu mucizelerde yine modern adıyla bio enerijidir.  Şifalar vardır ve mirasçıları aracılığı ile dualar ayetler, esmalar ile insanlar hem ruhsal, hem bedensel şifalanmaktadır.

 

BİOENERJİ NASIL UYGULANIR

Kişi sedyeye uzanıp rahatlaması sağlanır. Bioenerji uzmanı elle veya parmak ucları ile bazı noktalara dokunup negatif enerjinin çekilip, şifa enerjisinin bedene yayılmasını sağlar. Şifa enerjisi bedene yayılmaya başlaması ile uygulama başlamış olur. Şifa enerjisi bedende 1 ile 10 gün arası bendende kalıp sorunlu noktalarda çalışmaya onarmaya ve hücrelerin yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Şifa çalışması yani uygulaması yaklaşık 1 saat sürer. Uygulama yapılan kişinin sağlık durumuna göre 1 ile 10 seans devam edebilir. Yan etkisi yoktur. Şifa enerjisi bedene yayılmaya başlayınca o bölgede sıcaklık, karıncalanma, ağrı oluşabilir. Bu gayet normaldir, gönderilen enerjinin bedende şifa çalışmasının başladığına işarettir. Sıcaklık, karıncalanma ve ağrılar en fazla 3 gün sürebilir.

 

BİOENERJİ HANGİ HASTALARA FAYDALIDIR.

1- Ruhsal sorunlar: Depresyon, stres, psikolojik rahatsızlıklar, korkular, panik atak,
vesvese evham, halüsinasyon v.s gibi rahatsızlıklara çok faydalıdır. Bir çok halisinasyon gören kimsenin üzerindeki negatif enerjiyi çekerek halisunasyonlardan kurtulması saglanabilinir.

2-Bedensel rahatsızlıklar: Migren, göz kulak boğaz rahatsızlıkları, troid, guatır,kadın hastalıkları, MS ve epilepsi de çok faydalıdır.

3- Negatif enerjiden arındırma ve pozitif enerji aktarılması ile kişinin bedenindeki enerjiyi dengeleme de bio enerji yine çok faydalıdır. Bio enerji seansı almak için bir rahatsızlığınızın olması gerekmez. Yaşam stresinden arınmak içinde bio enerji alabilirsiniz.

 

BİOENERJİ KİMLERE UYGULANIR
Bioenerji yeni doğmuş bebek dail her yaşta herkese uygulanır. Hiç bir yan etkisi yoktur.

 

HAMİLELİKTE BİO ENERJİ
Negatif Enerjiler bilhassa psikolojik olarak hassaslaşan bayanlara musallat olarak bebeğe zarar vermeye çalışırlar.

 

BİOENERJİ VE DİĞER DOĞAL TEDAVİ YÖNTEMLERİ İLE BAĞLANTISI NEDİR

Bioenerji diğer doğal tedavi yöntemleri ile bir bütündür. Hacamat, sülük, bitkisel, akapunktur gibi bir çok şifa teknığını kullanarak kişinin rahatsızlıklarına göre uygulama yapılır ve birbirini destekler.

 

BİOENERJİ DE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Uygulama yapan kişinin nerden nasıl eğitim aldığını arastırmak gerekirdr. Bilinçsiz yapılan bioenerji uygulamasında bazen pozitif enerji yani şifa enerji yerine negatif enerji yükleyip kişiye hem ruhsal hem bedensel zarar verebilir. Uygulama yapan kişi ocak yolu el alan birisi değilse bunun farkına bile varmayabilir. Negatif enerji, ancak kötü enerjiye neden olan varlıkların insan  ücudundan arındırıldığı zaman kalkar. Negatif enerjiyi ortadan kaldırmaya çalışmak kolay bir iş olmayıp, bu meslek ehil uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Anne baba adı doğum yılı sorularak kötü enerjiden arındırılamaz.

 

Sümbül G. Çelebi Kimdir ?

Bio enerjiye 2007 yılında ruhsal ve bedensel arındırmada uygulamalar yaparak başladım. Uygulama manada gördüğüm özel rüya halleri ile başladı. Şimdi bir ocaktan el aldım.
2007 Yılından bu yana yurtiçinde İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara’da ve yurtdışında bilhassa Avusturya ve Hindistan da şifa çalışmalarına devam etmekteyim.