Kurumsal

Hakkımızda

Bengü Hayat Doğal Tedavi Yöntemleri ilk olarak Türkiye'de Hacamat Dernek Başkanı, HACAMAT adlı kitabın yazarı, Süleyman Gök tarafından 2013 yılında kurulmuş olup dünya genelinde GELENEKSEL DOĞAL TIP alanında uzmanlar yetiştirmek ve Geleneksel Tıp alanında Dünya Geneli akademik araştırma yapmak amaçlı kurulmuştur.

Her Şube asgari Hacamat ve Sülük uygulaması yapmakta olup, uygulaması yapılan diğer alternatif yöntemler şubeden şubeye farklılık göstermektedir. Her Şube'de Hacamat ve Sülük uygulamaları bizzat Süleyman Gök tarafından özel yetiştirilmiş uzmanlar tarafından yapılmaktadır.

Dünya geneli takribi 120 değişik doğal tedavi yöntemi olup kurumumuz Hacamat, Sülük tedavisi, Bioenerji, Ozon Tedavisi, Müzikle tedavi, Hipnoz, Ayurveda, Nefes Terapi, Tuz odası, fitoterapi, refleksoloji, açlıkla tedavi, gibi en etkili yöntemler üzerine çalışan ve akademik araştırma yapan profosyonel kurumdur.

BENGÜ HAYAT AVUSTURYA Şubesi, Bio Enerji Uzmanı Sümbül Gök, Hacamat ve Sülük uygulamaları Bayanlara Özgül Sağlam erkeklere Mustafa Sağlam tarafından yapılmaktadır.

Her türlü görüş ve önerilerinizi bilgi@benguhayat.com.tr yazabilirsiniz.

Sağlık ve sıhhat dolu bir yaşam dileğiyle

BENGÜ HAYAT DOĞAL TEDAVİ YÖNTEMLERİ LTD. ŞTİ.

Misyonumuz


Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in sünneti olan hacamat tedavisi gibi alternatif tıp yöntemleri olan sülük tedavisi, ozon tedavisi, ozon sauna, vb. doğal tedavi yöntemlerini araştırmak geliştirmek eğitimlerini tüm dünyada profesyonel bir şekilde vermek. Aynı zamanda da bu geleneksel, alternatif doğal tedavi yöntemlerini hastalara uygulamak,

Vizyonumuz


Geleneksel doğal tedavi yöntemlerini araştırmak geliştirmek hijyenik koşullarda hijyenik malzemelerle hastalara uygulamak ve bu çok değerli alternatif tedavi yöntemlerinin eğitimini sağlık çalışanlarına vermek. profesyonel manada hacamat tedavisini doğru uygulayan uzman haccamlar yetiştirmek


Kliniğimizde Verdiğimiz Hizmetler


Bengü Hayat Doğal Tedavi Yöntemleri olarak siz değerli hastalarımıza şifa olacak tedavi yöntemleri üzerinde çalışıyor her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Bu doğal tedavi yöntemlerini sizlere daha etkili sonuç vermesi açısından araştırıyor, geliştiriyoruz sizlere daha iyi sağlık hizmeti vermek adına çalışıyoruz.